Покращуємо житлове питання – вибираємо квартиру

Купівля квартири, для багатьох українців, ґрунтується на емоційному факторі та це поширена помилка. Наслідки від такої угоди призводять до розчарування через відсутність в новому житлі важливих факторів, що впливають на комфорт проживання мешканців. Тому купуючи нерухомість важливо використовувати раціональний підхід, заснований на тверезому розумі та оцінці фінансового добробуту покупця. В даному питанні не існує дрібниць та тому потрібно враховувати всі нюанси як технічні, так юридичні.

Розраховуємо сімейний бюджет

Одним з пріоритетних питань для людей, що займаються пошуком квартири своєї мрії є сума, що виділяється на покупку. Щоб визначитися в ціноутворенні на ринку нерухомості можна вивчити різні пропозиції на спеціалізованих сайтах та на основі отриманої інформації скласти чітку картину вартості відповідного житла.

Наступним кроком стане пошук необхідної суми грошей. Відмінно якщо вам вдалося накопичити всю суму на покупку квартири. Однак найчастіше дорога операція потребує отримання кредиту в банку. Тому задумайтесь наскільки реально для вас виплачувати щомісячні платежі за іпотечним кредитом.

Ставимо перед собою основні цілі

Визначитеся з метою покупки нерухомості. Адже купуючи житло ви робите довгострокову інвестицію, яка повинна виправдати себе в майбутньому. Поширеними цілями покупки житлоплощі можуть стати наступні причини:

Проаналізувавши мету майбутньої угоди, ви зможете сформувати правильні критерії пошуку та покупки оптимального варіанту.

Визначаємося з районом проживання

Пошук житлоплощі для тривалого проживання ґрунтується на прийнятті рішення про те, де буде розміщуватися будинок територіально. Якщо ви звикли до певного району, де проживають всі рідні та близькі, знаходяться знайомі магазини та розважальні заклади, не поспішайте розлучатися з ним. Якщо ж ви не прив'язані територіально до якогось місця в місті, то при виборі житлоплощі приділіть увагу наступним нюансам:

На якому ринку здійснювати операцію?

Природно свої особливості має як вторинний, так первинний ринок нерухомості. Тому щоб визначитися з вибором місця покупки важливо ознайомитися з перевагами та недоліками кожного варіанту:

Сьогодні вся нерухомість Івано-Франківська на dom.ria.com представлена перевіреними об'єктами. Програма перевірених оголошень, діє по всій Україні, має на увазі відвідування нерухомості спеціально підготовленим інспектором сайту. В його обов'язки входить перевірка юридичної чистоти об'єкта та фіксація його технічного стану камерою панорамного типу з оглядом в 360 градусів. Публікація на сайті перевіреної інформації дозволяє залишатися DOM.RIA №1 серед конкурентів.

Вивчаємо планування – оглядаємо об'єкт

Перш ніж відправлятися на огляд вподобаних варіантів обдумайте що вам необхідно. Звертайте увагу на розташування кімнат та зручність їх використання. Також дотримуйтеся наступних порад:

Придбання квартири – відповідальний момент для кожного українця. Незалежно від переслідуваних цілей набуваючи житло підходите до його вибору максимально відповідальна та підготовлено щоб не пошкодувати про витрачені гроші.About the Author

mediagroup