Финансы Украины на Mobus.com » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Финансы Украины на Mobus.com » Статьи » Articles » Вартість квартири в новобудові може бути привабливою – в чому секрет?

Вартість квартири в новобудові може бути привабливою – в чому секрет?

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 243
Кол-во слов: 42
Дата: 16.05.16 Time: 13:17
Коммментариев: 0.

На перший погляд може здаватись, що вартість квартири є сталою одиницею, зменшити яку майже неможливо. Проте якщо розібратись, стане зрозумілим, що остаточна сума складається з декількох частин. Чи можна позбутись деяких з них, і як отримати найбільш вигідну вартість вашої квартири?

Жодних посередників

Більшість експертів говорять про те, що знайти квартиру для купівлі можна самостійно. Найкращий варіант – шукати в інтернеті. Наприклад, усі актуальні новобудови Львів зібрав на сторінках агрегатора оголошень ЛУН.ua. За посиланням можна переглянути пропозиції також в інших містах України. Ресурс має зручну систему пошуку, кожне оголошення містить фотографії та детальний опис об’єкту, а також посилання на сайт забудовника.

Для громадян, які прагнуть заощадити на купівлі квартири, використання ресурсу ЛУН.ua має важливу перевагу – це абсолютно безкоштовно, на відміну від агентств нерухомості. Крім того, навіть найкращий ріелтор навряд чи зможе запропонувати більше варіантів, аніж можна знайти в інтернеті. То навіщо платити більше?

Початковий етап будівництва

Аналітики ринку нерухомості наголошують, що час укладання угоди є надзвичайно важливим для тих, хто прагне заощадити. Як правило, вартість квадратного метра залежить від етапу будівництва комплексу. Якщо оформити папери на етапі котловану, ціна на квартиру буде найвигіднішою. Додаткова перевага такої угоди – можливість отримати індивідуальне планування квартири. Таку функцію сьогодні пропонує більшість забудовників.

Купівля квартири на етапі котловану має декілька нюансів. Слід зазначити, що такий варіант не є найкращим для тих, кому потрібно швидко вирішити житлове питання. Крім того, варто уважно обирати забудовника, віддаючи перевагу лише перевіреній і надійній компанії.

Акції, знижки, бонуси

Ще один варіант отримати найвигіднішу вартість квартири – уважно слідкувати за акціями та знижками, які пропонують забудовники. Як правило, зменшення цін можна спостерігати перед великими святами або в період зниження активності на ринку.

Крім знижок, забудовники нерідко пропонують покупцям різноманітні бонуси при купівлі апартаментів. Це може бути ремонт в подарунок, меблі в нову квартиру, техніка або навіть квитки на відпочинок, абонемент в спортивний клуб.

Ідеальний варіант для отримання найкращої ціни на квартиру – використовувати всі наявні способи. Якщо шукати житло в інтернеті, підписувати угоду на початковому етапі котловану і «спіймати» акцію забудовника – економія буде дуже суттєвою!

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки