Финансы Украины на Mobus.com » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Финансы Украины на Mobus.com » Статьи » Articles » Строительство коттеджей: основные преимущества одноэтажных строений

Строительство коттеджей: основные преимущества одноэтажных строений

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 186
Кол-во слов: 96
Дата: 27.09.17 Time: 18:06
Коммментариев: 0.

Одноповерхові котеджі - популярні види житла, які щорічно вибирають мільйони людей. Все частіше зустрічаються запити «будівництво котеджів у Львові», які пропонуються спеціалізованими будівельними компаніями. Довірити зведення будинку професіоналам в своїй галузі - відмінне рішення, яке дозволяє швидко отримати якісну будову відповідно до своїх уподобань.

Переваги одноповерхових котеджів

Одноповерхові котеджі мають деякі важливі переваги перед двоповерховими. Серед основних виділяють наступні:

  1. Простота і висока швидкість зведення.
  2. Безпека будови.
  3. Простота підтримки сприятливої температури, економія на опаленні.
  4. Відсутність необхідності в потужному фундаменті, за умови вибору в якості матеріалу деревини або легких сучасних блоків.
  5. Економія на корисної площі.
  6. Наявність мінімальних обмежень у виборі грунту або повна їх відсутність.

Найчастіше люди довіряють зведення таких котеджів досвідченим компаніям в своїй галузі. Ті, в свою чергу, готові запропонувати декілька типових проектів зведення будови. Вони можуть відрізнятися по плануванню і кількості поверхів. Сумлінні забудовники сьогодні завжди порадять зупинити свій вибір на одноповерховому варіанті завдяки простоті подальшого обслуговування та оплати комунальних платежів.

Якщо в будинку планується проживання літніх людей або маленьких дітей, одноповерхова будівля буде максимально безпечна. Небезпека може ховатися в сходах і балконах для двоповерхових котеджів. Для будови з одним поверхом підтримка комфортного мікроклімату в будинку - просте заняття. Досить одного перекриття і нормальної опалювальної системи, монтаж останньої зазвичай досить простий.

При порівнянні одноповерхового і двоповерхового котеджів, які мають однакову площу першого поверху, буде виграшним варіант з одним поверхом. Пояснюється це більшою корисною площею через відсутність сходів і необхідність в додаткових санвузлах та ванних кімнатах.

Залишається визначитися з матеріалами і плануванням для будинку. Можна пошукати варіанти за запитом «проекти садових будинків» на https://servus.ua/ua/. Пропонується безліч цікавих варіантів, які заслуговують на увагу кожного. Котеджі відрізняються за своїми габаритами, відповідно, кількістю кімнат і їх розташуванням. Додатково варто врахувати необхідність у великій садовій ділянці або її відсутності.

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки