Финансы Украины на Mobus.com » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Финансы Украины на Mobus.com » Статьи » Articles » Онлайн страхування авто в Україні

Онлайн страхування авто в Україні

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 252
Кол-во слов: 74
Дата: 17.07.14 Time: 10:07
Коммментариев: 0.

Багатьом автовласникам знайома ситуація, коли ви випадково «поцілувались» на дорозі з чужим автомобілем.

Звичайно, не дай Бог, але ж всяке може трапитися: дорожній рух непередбачувано, авторемонт - задоволення недешеве.

Отже, яким же чином оплачувати його («чужака») ремонт? Зрозуміло, з Вашої страховки! Але це, зрозуміло, лише в тому випадку, якщо Ви заздалегідь застрахували свою громадянську відповідальність за можливі події на дорозі ...

Тоді вже страховикам доведеться оплачувати збиток і ремонт постраждалого авто - зрозуміло, після ретельного вивчення всх тонкощів і обставин аварії. Але з іншого боку, всі ми - люди надзвичайно зайняті! Все ж таки в ХХІ столітті живемо. Перекусити не завжди встигаємо ... Та що там перекусити?! Голову підняти і то складно. З іншого боку, без автострахування ОСАГО водіям транспортних засобів тепер буквально нікуди не дітися.Де ж вихід?! Насправді він дуже простий: у вік інформаційних технологій оформити страховку можна прямо в Інтернеті, заповнивши спеціальну форму для розрахунку вартості страхового поліса.

Можна застрахувати Вашого ненаглядного чотириколісного красеня, буквально не виходячи з дому, офісу, спортзалу, салону краси ... і т.д. Як то кажуть - потрібне підкреслити! Крім простоти і доступності, інтернет-страхування цивільної відповідальності на дорогах має й інші переваги. Насамперед, дистанційна онлайн-система страхування відноситься до всіх страховикам без упередженості - не те що горезвісні страхові агенти!

Ви використовуєте так званий «калькулятор автокаско» - інтелектуальну систему, яка сама підлаштовується під будь-які параметри автомобіля залежно від ризиків, які додаєте і забираєте Ви самі. А також в залежності від франшизи, переліку конкретних застрахованих деталей автомобіля і інших параметрів.

Вартість страхового поліса ідентична тій, яку Вам оформили б безпосередньо у страховій компанії. Розрахувавши вартість страховки і оформивши замовлення, Ви знову-таки не їдете до нас, а очікуєте в будь-якому зручному для Вас місці (наприклад, будинки або в своєму офісі) безкоштовної доставки полісу.

Оплата проводиться тільки після вручення Вам поліса за місцем доставки. Нарешті, ми не забули про всілякі бонуси і знижки для наших постійних клієнтів. Тому замовляти страхові поліси ОСАГО онлайн в компании Український Онлайн Центр Фінансових послуг Вам буде не тільки приємно, але і корисно з фінансової точки зору. Ми працюємо тільки з перевіреними страховими компаніями, надаємо клієнтам тільки перевірену інформацію і зацікавлені в прозорих відносинах з нашими клієнтами. Тому Ваш ризик мінімальний! Єдине, чого можемо побажати Вам - це не зволікати з оформленням цивільної відповідальності за можливі події на дорозі. Але це залежить тільки від Вас самих ...

За матеріалами: www.ukrfinservice.com.ua

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: 5.0