Финансы Украины на Mobus.com » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Финансы Украины на Mobus.com » Статьи » Articles » Інвестиційні проекти

Інвестиційні проекти

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 895
Кол-во слов: 37
Дата: 01.10.15 Time: 12:45
Коммментариев: 0.

Інвестиційні проекти є основними документами, які визначають необхідність реалізації інвестувань, де загальновизнаною послідовністю їх пунктів є основні відмітки проектів та показники фінансових хвиль, які напряму пов’язані з процесом його реалізації. Такі проекти дають можливість підприємствам та потенційному інвестору зі всіх сторін повністю проаналізувати проект та провести обґрунтування доцільності виконання інвестиційних процедур.

Світова практика розглядає інвестиційний проект як комплекс зв’язаних між собою заходів, які спрямовані на єдину ціль – досягнути великих результатів в умовах з обмеженими ресурсами, як фінансовими, так і матеріальними. Стадії життєвого циклу інвестиційного проекту складаються з його формування, проектного аналізу та розробки, використання та аналізу результатів, і в кінці - ліквідації. Аналіз проекту представ у вигляді методології, що дає можливість на оцінку фінансових та економічних переваг проекту, а також альтернативу реалізації ресурсів, враховуючи макро та мікроекономічні наслідки.

Головними цілями інвестиційних проектів є максимальна реалізація виробничого обсягу або зменшення до мінімуму витрат, проектна ефективність в технічному плані (максимальний дохід), а також оптимізація та контроль технічних та економічних факторів, які мають бути головною ціллю в стратегічному плануванні бізнесу.

Під час початку розробки стратегії розвитку корпорації, її бізнес-план та інвестиційні плани мають враховувати бажання всіх сторін, тобто власника, інвестора, постачальника, робітників підприємства, споживачів. Наступним етапом після того як була визначена головна мета та стратегія розвитку компанії є формування завдань, як правильно використовувати виробничий потенціал, враховуючи всі наявні ресурси та інвестиційні продукти. Завершальним етапом є розробка довготермінового і оперативного бізнес-плану, в який входить і інвестиційний. Кожний етап було б доцільно пильнувати за допомогою корекції бізнесу та інвестиційного плану, що зумовлює реальний хід подій.

Таким чином, оцінку бізнес-планів проводять у декілька етапів, які мають передбачати визначення мети, яка буде вигідна для компанії або підприємства на ринку, розробленні комплексних заходів, які спрямовані на досягнення потрібних результатів. Бізнес-плани треба ретельно та детально аналізувати та оцінити перед тим, як надати на реалізацію. Для цього його пункт за пунктом розробляють, щоб не допустити несподіваного розвитку подій та максимізувати прибуток, паралельно мінімізувавши використання ресурсів.

Об авторе:

Mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки